Medlemmer

Navn Styregruppe Mail Organisation/myndighed
Anne Arentoft Kristensen anne@kysinggaard.dk Landmand
Arne Højgaard arho@fvst.dk Dansk Ornitologisk Forening
Carl Ove Bredkjær Deltager bbco30@gmail.com Landmand
Christian Kristensen Deltager Christian.kristensen@odder.dk Odder Kommune, Natur & Miljø
Hans Jakob Fenger Formand vejlskovgaard.dk@mail.dk Landmand
Helge Kjær Sørensen hks@dlmo.dk Landboforening Odder-Skanderborg
Jørgen Pedersen Næstformand jope@kandidatforum.net Danmarks Naturfredningsforening, Odder
Jens Gammelgaard jens@gammelgaard-agro.dk Landmand, Formand Landboforeningen Odder-Skanderborg
Iver Tesdorpf iver@tesdorpf.dk Landmand
Jens Peder S. Rasmussen ask@isaskgaard.dk Landmand
Morten Laursen assedrupgaard@profibermail.dk Landmand, Formand Østjydsk Familielandbrug
Niels Rosenberg niels.rosenberg@odder.dk Odder Kommune, Økonomiudvalg og Miljø- og Teknikudvalg,Formand Odder spildevand
Niels Østergård kysingoe@mail.dk Landmand
Ole Haahr ole@ho-landbrug.dk Landmand
Ole Lyngby Pedersen hanneole@lyngbyseje.dk Landmand
Peter Kaarup pekje@nst.dk Naturstyrelsen Aarhus, Kontorchef
Henning Hermansen he@aarhus.dk. Aarhus Kommune
Vagn Pedersen engdalbv@privat.dk Landmand
Flemming Gertz flg@seges.dk Sekretær for styregruppe og oplandsgruppe